Про комплекс Krona Park

Про комплекс

Krona Park – це унікальний житловий комплекс бізнес-класу в одному з найкрасивіших передмість Києва. Його творців надихала приголомшлива атмосфера одвічного лісу, який буде невід'ємною частиною й окрасою нового комплексу. Коронований самою природою Krona Park потопає у зелені. Він буквально інстальований у сосновий бір, що дасть можливість майбутнім жителям бути в оточенні природи, а отже, почуватися комфортно і спокійно

Комплекс представлено декількома будинками різної поверховості, зведеними із використанням високоякісних, екологічно чистих матеріалів. Архітектура житлових будівель реалізована в сучасному стилі із застосуванням прогресивних технологій в обробці й утепленні фасадів, виборі віконних і конструктивних систем. Інноваційні планувальні рішення дозволять кожному майбутньому жителю вибрати саме той варіант, який буде враховувати його індивідуальні вимоги. Тут органічно поєдналися комфорт, чарівні краєвиди, продумана інфраструктура та високі стандарти будівництва.

Останні гарантовані бездоганною репутацією забудовника. Компанія «Альянс Новобуд» не перший рік займається комплексним розвитком нових житлових мікрорайонів Броварів. Новий проект «Альянс Новобуд» – Krona Park – стане окрасою міста і домівкою для тих, хто цінує комфорт і єднання з природою!

Забудовник ТОВ «Альянс Новобуд»
Генпідрядник ТОВ «Алекса Груп»
Поверховість 11–16 пов.
Паркінг наземний 4-рівневий
Тип конструкції монолітний з/б каркас
Зовнішні стіни цегляні, утеплені зовні й оброблені декоративною мінеральною штукатуркою
Пілони, плити перекриття монолітний з/б каркас
Утеплення мінераловатні плити
Висота стелі 2,7 м
Система опалення центральне опалення, котельня по вул. Чорновола В'ячеслава
Скління металопластикові вікна і двері європейської якості з двокамерними енергоощадними склопакетами
Термін закінчення будівництва (будинок №1) 4 кв 2020 р.
Строк закінчення будівництва (будинок №2) Введений в експлуатацію