Забудовник Альянс Новобуд

Надійний забудовник

Компанія «Альянс Новобуд» – надійний забудовник, що займається розвитком екологічно чистого передмістя Києва – міста-супутника Бровари. Компанія спеціалізується на будівництві житлових комплексів європейського рівня, які поєднують у собі міський комфорт і заміський затишок.

Екологічно чисті матеріали

Дотримуючись найвищих стандартів будівельної індустрії, «Альянс Новобуд» використовує екологічно чисті та ресурсоощадні матеріали, що забезпечує надійність і довговічність споруд.

Місто в місті

Усі проекти компанії відрізняються як сучасним дизайном, так і вигідним місцем розташування – поблизу мальовничої лісопаркової зони й недалеко від основних інфраструктурних об'єктів Броварів, у декількох кілометрах від Києва. Завдяки цьому житлові комплекси компанії надають жителям усі переваги життя у місті й заміського відпочинку одночасно.

Більше ніж 485 000 м2

Сьогодні загальна площа вже зведених і споруджуваних об'єктів компанії «Альянс Новобуд» налічує понад 485 000 м2. Це - сучасні житлові комплекси комфорт і преміум-класу «Лісовий квартал», «Зелений квартал» і «Крона Парк"


Тільки сертифіковані матеріали
Зворотній зв'язок
Сучасне обладнання
Легкість монтажних робіт
Екологічність технологічних процесів

Нашi нагороди

business olimp
awards 2012/2014
business olimp
awards 2016
висока якість та
актуальність 2014