ШВИДКІ ПЛАТЕЖІ З КИЇВСЬКОЮ ФІЛІЄЮ «АЛЬЯНС НОВОБУД»!

ШВИДКІ ПЛАТЕЖІ З КИЇВСЬКОЮ ФІЛІЄЮ «АЛЬЯНС НОВОБУД»!
06.06.2017

З метою підвищення якості взаємодії зі своїми клієнтами ТОВ «Альянс Новобуд» розпочинає процес переведення частини майбутніх мешканців комплексів, що зводяться компанією, на обслуговування у свою київську філію. Це рішення прийняте через нещодавні численні повідомлення клієнтів про черги під час здійснення фінансових операцій, що створює певні незручності у період масової щомісячної оплати рахунків.

«Особливо слід підкреслити, що філія не є самостійною юридичною особою, це підрозділ компанії «Альянс Новобуд». Але саме він дозволить знизити навантаження на одне відділення, що приймає платежі у Броварах, і, відповідно, спростити та прискорити взаємодію наших клієнтів як безпосередньо із забудовником, так і з банківськими структурами», – зазначає Сергій Караванський, директор компанії «Альянс Новобуд».

За його словами, процес переоформлення документів здійснюватиметься протягом декількох тижнів. Подписати додаткову угоду з київською філією ТОВ «Альянс Новобуд» клієнти можуть у відділах продажів у заздалегідь погоджений зручний для них час.