У парку біля ЖК Krona Park відкрили новий спортивний майданчик

У парку біля ЖК Krona Park відкрили новий спортивний майданчик
04.06.2018

У суботу, 2 червня, у парку по вулиці Симоненка відкрили новий спортивний майданчик. Він призначений для воркауту (вуличної силової гімнастики, що належить до аматорських видів спорту). Функціональність об'єкта дозволяє займатися й іншими силовими видами спорту, оскільки тут встановлені пілони, обладання для тренувань із TRX (підвісні петлі для фітнесу), тренажери відпрацьовування й удосконалювання спортивних навичок і трюків. Як і весь парк, новий спортивний об'єкт створений силами забудовника ЖК «Крона Парк» – компанією «Альянс Новобуд».

Відкриття майданчика ознаменувалося проведенням Krona Park Workout Сup 2018. Участь у турнірі взяли два десятки воркаутерів зі всієї України. Переможцем змагань визнали Шаповалов Костянтин (місто Миколаїв). Його обрали члени суддівської колегії, до складу якої увійшли знамениті воркаутери нашої країни: Іван Криленко (Харків), Олег Кривонос (Бровари) і Євгеній Кочерга (Дніпро).

Почесним гостем Krona Park Workout Сup 2018 став відомий популяризатор воркауту в нашій країні й переможець телевізійного шоу «Україна має талант» Дмитро Семенов. Він брав активну участь в організації змагань і високо оцінив зусилля творців нового спортивного об'єкта.

Варто також зазначити, що це вже друга зона для занять спортом у даному парку. Перша розташована поруч і також є багатофункціональною (футбол, волейбол і баскетбол).