УНІКАЛЬНІ ЦІНИ – ТІЛЬКИ НА СТАРТІ ПРОДАЖІВ KRONA PARK

УНІКАЛЬНІ ЦІНИ – ТІЛЬКИ НА СТАРТІ ПРОДАЖІВ KRONA PARK
31.01.2017

У зв'язку з початком реалізації нового проекту бізнес-класу в Броварах компанія «Альянс Новобуд» пропонує спеціальні стартові ціни на квартири в комплексі Krona Park. Вартість квадратного метра житла в кращому передмісті столиці в лютому зафіксовано на рівні 10 075 грн.

Як уже повідомлялося, Krona Park – це сучасний комплекс, головною перевагою якого є розташування в зеленій зоні. Планується, що в межах простору двору буде в основному збережено одвічний ліс із природним рельєфом, у який будуть інтегровані рекреаційні зони й технічні об'єкти.

Комплекс розташовано за декілька хвилин їзди від столиці. Поруч із ним уже передбачено зупинку громадського транспорту в напрямку Києва. У розпорядженні жителів буде вся велика інфраструктура мікрорайону, який не перший рік комплексно розбудовує забудовник, а також нові об'єкти, спеціально створені для Krona Park (включаючи великий наземний паркінг).

З питань придбання квартир за спеціальною стартовою ціною слід звертатися у відділ продажів. Поспішайте купувати, доки умови максимально вигідні для вас.